Meska - 1. kapitola

16. května 2014 v 15:51 | Hermi, Efi |  Meska


Takže, tohle je první kapitola "Mesky". Asi brzy pochopíte, co to Meska je a předem říkám: Není to monster high. Je to něco úúúplně jiného. A další věc je, že už je to poměrně starý, takže zaprvé nemáme nějak moc vychytané překlepy, a tak a za druhé, je to trochu praštěný...

Hermi:
Pátek, 26.4.Takže… Já jsem Hermiona Volejová a konečně si píšu deník. To jméno je strašný, já vim, to vás můžu ujistit, že to vim. Naštěstí si můžu oddychnout a s úlevou říct, že jsem ho nevymyslela já… O tom ví svoje moje (ne-)kamarádka Efoxtra. Vlastně sejmenuje Efoxtra Ghosts a nemusí si stěžovat na to, jak je pokřtěná. Jó, svět není spravedlivej… …Obzvláště na mně se matka příroda POŘÁDNĚ vyřádila… …Vypadám strašně!!! Mám suchý vlasy, všude samou pihu a jediný, co umim je, že jako pošuk mávám nad hlavou přitroublým klacíkem a vařim srágory v kotlíku! Jo, a víte, co? Vlastně se vůbec nepodobám tý Hermioně z Harryho Pottera. A víte, co mě štve úplně ze všeho nejvíc? Že neexistuje žádnej lektvar na změnu jména! Teda, vlastně už se mi jednou někdo snažil nabulíkovat, že se to jmenuje matrika, ale to jsou určitě zas jenom kecy!

No nic. Řeknu vám alespoň něco o mých většinou úplně na hlavu padlých kamarádkách…:

Začnu Efoxtrou Ghosts, která byla na týhle škole z nás všech, jako první. Je tu už pátým rokem, je divná, cáklá a vlastně taky… …docela… …jaksi… …ehm… …mrtvá.

Doufám, že až jednou vyleze na denní světlo, všichni budou ječet: ´Pomóóóc!!! Zombííí!!!´ (Vim, že se to má psát zombie, ale opravdu dost těžko budou křičet: Pomóóóc!!! Zombiii!!!ééé!!!) Jenže tato skutečnost je bohužel krajně nepravděpodobná, protože není zombie, ale duch. Takže spíš budou křičet: "Pomóóóóóc!!! Důůůůůch!!!" Sice je to méně děsivé, ale taky ujde…

Tak, to bylo něco malilinko o mé (ne-) kamarádce (nebojte, tý si ještě užiju!) a pokračujeme k další, u který už snad nebude to (ne-). Teď vám představím moji další kamarádku, která se jmenuje Nindžik Roubik. Doufám, že tohle nebude číst (ale koneckonců je to můj deník. Proč by sem lezla?) -psst- Tak Nindžik Roubik bych se taky jmenovat nechtěla… Jinak je kamarádská, akorát do mě furt hustí to svoje nindžovský Hééja a Huuača. Jednou na mě zkusila jen tak mávnout tou svojí nindžovskou hůlkou, jakože se jenom procvičí a zastaví před mojí hlavou, jenomže ta hůlka jí co? VYKLOUZLA! A já pak měla na čele dva týdny bouli, jak kdyby mě vzala po hlavě kladivem! Vždyť to pořád řikám. Jó, svět je krutej!

Teď vám představím další z mých nejlepších kamarádek. Jmenuje se Sárulka Winxulka, ale někdy se jí říká Winxulka Chytrulka. Je to víla. Víla Winx. Nic proti ní (a celkově proti Winxkám,) ale závidim jí to, jak je krásná a hlavně, že může věčně nosit růžovou. Páááni! Ta je do růžový úúplnej blázen! Kdybych měla vyjmenovat všechny její růžový hadry (to jakože oblečení), tak jsem tu ještě zejtra. Teda, ne, že bych tu zejtra nebyla, ale takhle bych tu byla celej den v kuse. Jinak je dost chytrá, (což ostatně poznáte ze jména), kamarádská, nejlepší kámoška Efoxtry a nevim, co ještě…

Jako další a taky pro dnešek poslední v pořadí je Anka Franka Tatranka. Přátelský Frankenstein. Popravdě řečeno, to jméno jí taky moc nezávidim, ale vždycky se u něj potrhám smíchy. Myslim, že se taky potrháte. Jednou jsem tak poklidně pila z flašky a Anka si ze mě chtěla udělat legraci, tak tu mojí flašku zmáčkla a šťáva mi vlítla do pusy. Jenomže to nebyl konec. Měla jsem zrovna rýmu a jak mi šťáva vtryskla do pusy, rozesmála jsem se a vylítla mi z nosu nudle.-Trapas navždy- Jinak je Anka hodně kamarádská a srandovní. (Jenže na Efoxtru v některých věcech nemá prostě nikdo…)

A to je pro dnešek konec… Musim se jít učit ty šáhlý kouzelný formule, abych zejtra na hodině nevypadala, jako opravdovskej pošuckej pošuk! Tak zatím…

Efi:Pátek, 26. 4.Takže už si také píši deník. Doufám, že si ho nikdo nebude číst. Alespoň Hermi… Protože to, co si sem budu zapisovat by ji asi moc nepotěšilo. Hermi. Hermiona Volejová. To je tak úúúžasné jméno. Fakt. Tak dobře. Je úža pro posmívání.

Winxulka. Sárulka Winxulka. Winxulka Chytrulka… Bůh ví, jak ještě se jí říká. To už je pěkné. Také má podle toho schopnosti "Winx".

Nindžik Roubik. Tak takhle bych se jmenovat NECHTĚLA

Efoxtra Ghosts. Nechci se chlubit ale myslím, že toto jméno je ideální. Alespoň pro někoho. Pro mne. A také se tak jmenuji.

Teď si zapíši den, kdy sem na "Mesku" (Monster Elementary School Efox Krásné (-naše škola) přišla Hermi. Na ten den nesmím zapomenout!

Do třídy vešla nová dívka. Jedno oko jí zakrývala patka. Měla hnědé vlasy a oči. A staromódní oblečení.

"Ahoj!" řekla jsem jí.

"Ahoj…," řekla mírně nesměle.

Přišly další holky. A kluci si něco začali šeptat a smát se. A zazvonilo. Ani nám ta dívka neřekla, jak se jmenuje.

"Posaďte se," řekla paní učitelka, "Jistě jste si všimli, že tu máme novou studentku. Dnes máme projekt ´Poznání sama sebe´, a proto bude pracovat s vámi. Vy se něco dozvíte o ní, ona něco o vás. Prosím, posaď se tam!"

"Ona ji posadila vedle obludy!" Zašeptala Sárulka. Jo, vedle Pillárobludy…

Nebudu si sem psát všechny ty bláboly, co napsali ostatní, jen trochu toho, co napsala ONA.

Takže: Je jí jedenáct a studuje kouzla v Beďarovicích (Prý žádala o přeřazení do Bradavic) a jmenuje se… Hermiona Volejová! Krásné jméno. Nezávidím jí. Samozřejmě jsme se začali smát. Kluci se dusili smíchy (zvláště Puding).

A kdo se smál nejvíce? Náš třídní expert - JÁ. A možná jsem to trochu přehnala, protože jsem se propadla (ještěže se pod námi nikdo neučil, to by byl trapas) prolétla jsem zemí.

-Shrnutí, co se někomu stalo-co dělal:

Anka Franka Tatranka: No jo, ta se nesmála. Nabíjela se.

Adam Ohnivý Smradam: Smál se tak, až mu začala hořet lavice.

Puding: Propad se taky (ale prolomil podlahu)- málem spad na mě!

Pilárobluda: Zamazal od slizu celou lavici.

Sárulka Winxulka: Smála se. (Zdálo se mi, že se líčila?)

Nindžik Roubik: Upustila svá "fidlátka" (zbraně) a rozřízla si lavici.

(Další už ne, bylo by to moc dlouhé…)

A pro dnešek se loučím…
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Efi Efi | 19. května 2014 v 14:29 | Reagovat

Bóže! Hanko! Četla sis to? A víš, že jsem to chtěla trochu přepsat? Čarodějnice prokletá! Víš jak to moje zní dětsky?! Pane bóóóóže! Hermiono!!! Avada Kedavra na tebe!
P.S.: Smím změnit banner? Nějak se mi tam nehodí...

2 Hermi Hermi | 19. května 2014 v 20:03 | Reagovat

No právě! O to je to větší prča! A to tvoje rozhodně dětsky nezní! Co teprve to moje! A navíc - je to Hermi-EFI stories! A ty sem nic nepíšeš! Musela jsem něco zveřejnit!
P.S.: Neumíš číst? Banner je PROVIZORNÍ, kdybys to v úvodu přehlédla! Takže odpověď je - Samozřejmě!
P.P.S.: Co má bejt to hodnocení?! Netvrď mi, že to je tvoje dílo!

3 Efi Efi | 20. května 2014 v 8:09 | Reagovat

Pche! Ale právě nemůžu na PC!!!
P.S.: No jo...
P.P.S.: Né... :-|

4 Hermi Hermi | 20. května 2014 v 14:43 | Reagovat

Ty to přežiješ a já mám trénink...:D
P.S.: Tak? Co jsi vytvořila?
P.P.S.: Né...vůbec...opravdu ne...ani trochu...PŘIZNEJ SE, TY LHÁŘI!! :-D  :-D  :-D

5 Efi Efi | 21. května 2014 v 8:36 | Reagovat

Nepřežiju.
P.S.: Ještě to není hotový.
P.P.S.: Lžu! Nečestný!

6 Hermi Hermi | 21. května 2014 v 15:47 | Reagovat

Ale jo...
P.S.: A kdy bude?
P.P.S.: Zrádce!

7 "Ninjik Roubik" >:(( "Ninjik Roubik" >:(( | 22. května 2014 v 13:29 | Reagovat

[6]: Nepřeji si abys mi tak říkala a nechci aby jsi o mě psala!!!!! :-( Volejnice!

8 Anachíné Anachíné | 22. května 2014 v 17:26 | Reagovat

[7]: jej, kdo je zas tooto?

Jinak ej to super! dost vtipny! :D

9 Hermi Hermi | 22. května 2014 v 18:12 | Reagovat

Tak to máš smůlu...:-D
Tooto je kámoška ze základky, jestli to chceš vědět...
Jo? Tak to jsi asi první, komu se to líbí...:-D Ono se to ještě rozjede...

10 Naty Naty | 23. května 2014 v 11:27 | Reagovat

[9]: To bych neřekla!

11 Hermi Hermi | Web | 23. května 2014 v 17:05 | Reagovat

Co bys zas neřekla?! 8-O

12 Hermi Hermi | Web | 23. května 2014 v 17:05 | Reagovat

P.S.: No jo...tak já tu Mesku přepíšu...a MOŽNÁ změním jména...

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama