Informační článek

26. června 2014 v 19:37 | Hermi (Efi) |  Co se jinam nevešlo

Takže...první věc, kterou bych ráda sdělila všem (asi třem lidem XD) kteří chodí na náš blog, je docela důležitá. Zavádíme tzv. informační články, které jsou tu logicky od toho, aby vás o něčem informovaly. Kdo by to řekl! A není to tu jen tak. Dneska mám docela důležitou informaci, kterou, řekla bych, nelze jen tak přehlédnout:
A tím se tedy dostáváme ke druhé věci, kterou bych velice ráda sdělila. BUDE SE NÁM MĚNIT DESIGN! Přesněji řečeno - budeme mít na blogu nový lay od Dincie, která je vyrábí a jsou naprosto úúúžasné! Ten, který vyráběla Efi se jí nějak...znelíbil? Viď, Efi? To je ten současný černo-fialový. Osobně na něm nevidím nic špatného, ale (promiň, Efi) musím uznat, že laye od Dincie jsou prostě nepřekonatelné! A že i ten, který doufám budeme mít, je dokonce o trochu hezčí, než ten současný. Osobně mám ale tenhle strašně ráda a myslím, že se mi po něm bude docela stýskat. Zato Efi vypadá, že je úplně v pohodě a že jí nedělá žádný větší problém rozloučit se se starým designem blogu. T5o nechápu! Vždyť je úžasnej! A navíc ho dělala ona sama! Ach jo! A další poměrně důležitá informace se týká téměř všeho výše uvedeného - nemám ponětí, kdy nový design přijde...XD I to se stává...může to trvat den, dva, týden, ale klidně i měsíc...až to bude, tak to bude. Ale já si klidně počkám. A myslím, že Efi taky. A doufám, že to bude už brzy, protože, věřte mi, je vážně překrásný...!

P.S.: A k tomu všemu výše se vztahuje ještě jedna doplňující informace: Tím, že se změní design blogu, budeme muset měnit téměř všechno po vzhledové stránce, tzn. barvu písma (snad ne bannery!), ikonku blogu, styl písma (např. písmo v menu), atd...pokusíme se o to co nejrychleji...ale nic neslibuji. Přeci jen, je to docela dost velká změna. No co...dodávám jen, že se nemůžu dočkat, až nový lay přijde!
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Efi Efi | 27. června 2014 v 12:30 | Reagovat

Tenhle můj fialovo-černý dess je děs!

2 Hermi Hermi | 27. června 2014 v 16:11 | Reagovat

Není!

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama