Informační článek /2

27. srpna 2014 v 16:50 | Hermi

Takže...dnes jsem tu s dalším informačním článkem. Není toho moc, ale přeci jen to chtělo napsat...

1) Jak jste si jistě všichni všimli, máme nový design. Lay je od Dincie, která je má fakt moc krásné. A ještě u některých předchozích kapitol (u většiny) různých povídek není změněná barva písma, takže pokud to opravdu nemůžete vystát, zkopírujte si to jinam (např. do wordu - stejně myslím, že to nikdo nečte), ale my se to budeme snažit co nejrychleji dát do pořádku. Tolik k novému dessu.

2) Jak zřejmě vidíte, Efi se KONEČNĚ dokopala k dalšímu půlminutovému hororu, což je neuvěřitelně úžasné! (Varování: Nečíst před obědem, příp. před spaním) A je to na Efi docela dost dlouhé, což se fakt super! Ještě by to chtělo nějakou kapitolovku a bude to ideální! XD

3) Brzy si do menu nejspíš hodíme nějaké teamy k povídkám na jiných blozích (na WFS a ewiline) a rovnou říkám, že kdyby měla teamy i Kate Černobílá, tak je to URČITĚ Alezallen z Trollů! Tak...uvidíme, co vybereme.

4) Tak něja jsem si myslela, že zvládnu přidávat na blog i o prázdninách (myslela jsem, že i víc než během roku) a chvíli mi to opravdu šlo - asi do půlky července. Pak začaly tábory, dovolené, atd. a už nebyl čas, takže se budu snažit, ale nikdy nesmíte brát vážně, když něco slibuju, protože ani já obvykle nemám nejmenší ponětí, jak to bude, takže...během tohohle týdne (á! Už zase slibuju něco, co možná nesplním!) se pokusím dopsat trojku Deště, a Efi po mně chtěla Sladké sny. Jenže ohledně těch, ty asi stihnu až během školního roku, teď mám trochu...nabitý program.

...a jinak je na blogu pořád co upravovat a dodělávat, ale my to zvládnem...jednou. Tak zatím. :D
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Kate Černobílá Kate Černobílá | Web | 29. srpna 2014 v 16:12 | Reagovat

Ten váš nový design je moc krásný, takový tajemný a opravdu nádherný.

A děkuji za zmínku o mě, je to od vás moc milé! Teamy nemám, protože ačkoli teď budu znít jako blbec, vážně nevím co to je... :)

Na ty nové kapitoly se strašně těším, obzvláště na Déšť.

2 Hermi Hermi | Web | 29. srpna 2014 v 16:23 | Reagovat

[1]: Díky.

Jo, já to prve taky nevěděla. Ani my teamy nemáme, je to, že někdo si dělá teamy k povídkám (ke každé hlavní postavě jeden) a ty si pak můžeš dát na svůj blog obrázek teamu té postavy, kterou máš nejradši, nebo jí nejvíc fandíš.

Díky. :-D Pokusím se, ale dřív než v neděli to evidentně nezveřejním. Zase jsem si myslela, že to zvládnu...sakra...

3 Kate Černobílá Kate Černobílá | Web | 30. srpna 2014 v 13:35 | Reagovat

Mimochodem, snad to nebude vadit, ale nominovala jsem vás na nějaký tag (asi to nemá jméno, ale je to ten s jedenácti fakty o sobě a odpovědí na jedenáct otázek). Omlouvám se, někoho jsem nominovat musela...a není to povinné napsat.
Tady je odkaz: http://kateinblogoknihach.blog.cz/1408/aneb-jak-tvurce-tagu-omrzelo-slovo-desetkrat

4 Hermi Hermi | 30. srpna 2014 v 19:55 | Reagovat

[3]: jo, už jsem  viděla, děkujeme. Jsi první, kdo nás na něco takového nominoval. Jen nevím, koho nominujeme my.  XD

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama