Informační článek /3

4. prosince 2014 v 15:49 | Hermi |  Co se jinam nevešlo
Takže, aby bylo jasno...máme tu dnes poněkud kratší informační článek, i když jsem Efi vyhrožovala, že jestli něco nezveřejní, tak napíšu sáhodlouhý infočlánek, který se jí chtít číst opravdu nebude...! No nic, co naplat...Jdu se rozkecat:

1) Nemám teď skoro vůbec čas a netuším, jak to do Vánoc bude s přidáváním článků, ale dokážete si představit ty vystresované učitele, co moc dobře vědí, že po Vánocích máme tak dva týdny do uzavření známek, protože mezitím ještě jedeme na lyžák. To je pak tak, že učitel na zeměpis, že si jako napíšeme desetiminutovku, pak dějepisářka, že si napíšeme opáčko ze středověku, a proč si také nenapsat úplně idiotsky blboučkou písemku z občanky (Tyhle pavědy upřímně nenávidím), nedat si zkoušení z chemie a do toho třeba olympiádu z češtiny, že? A stíhat to má kdo, když si do toho učitelka vymyslí čtenářské deníky a jiná učitelka dva (ne-li tři?) protokoly z fyziky? A to nekecám! Najednou! Takže se moc omlouvám, pokusím se. Možná se vám někomu podaří přesvědčit Efi, aby něco zveřejnila.

2) S bannerem k informačním článkům je konec. Ten předtím vypadal, jako by ho dělalo pětileté dítě a jsem moc líná dělat nový. Nevím, třeba se toho zhostí naše grafička Efi.

3) Nevím, ale možná jste už také narazili hned na několik blogů s tímto designem, takže jsme si s Efi přály něco originálního. Proto jsme si objednaly nový design, tak doufám, že se bude líbit nejen nám, ale i vám. Měl by být modrý, nebo alespoň přibližně modrý a nějaký takový nenásilný, tak uvidíme... A nemám ponětí, kdy bude, ale nemělo by to trvat déle než do konce ledna. Možná bude už do Vánoc. Nemůžu se dočkat!

4) A to je jeden z hlavních bodů - máme pár nových povídek. Abych to vysvětlila, věc se má tak:
Sladké sny mě tak nějak přestaly bavit, ale vzhledem k faktu, že mi do konce zbývají asi dvě kapitoly a epilog, tak už mi nezbývá, než to dopsat. To už jsem ale někde psala. Takže. Ehm, ehm. Tímto si dovoluji oznámit, že doufám, že to do Vánoc stihnu dopsat a stejně tak doufám, že na Štědrý den se mi podaří zveřejnit takový malý vánoční dáreček v podobě nejen singatury (BTW, banner k té povídce už je v menu), banneru a informací k nové povídce s názvem Mise, ale také teamy. Bohužel, v současné době nemám ještě tak docela vymyšlené všechny postavy, a výrobu teamů tentokrát nechám, stejně jako singaturu a banner na Efi. Přeci jen, ta to umí nejlíp. No, a když už jsme u toho, tak Efi dostala naprosto senzační nápad. Ano, také na povídku. Ale netuším, kdy to začne psát. Jmenuje se to Program Enydris a benner je též v menu. (Tady už jsme jak průvodce na nějakém výletě! "A vlevo můžete vidět banner na povídku Mise..." XD) No, každopádně se také nemůžu dočkat.

5) Jo, a chtěla jsem ještě dodat, že povídku V zajetí květů nejspíš přestanu psát spolu s koncem Sladkých snů, protože mě nebaví a to jsem teprve u třetí kapitoly, což je poměrně dost zlé.

Inu, tohle je asi konec dnešního informačního článu a já pevně doufám, že se neunudíte k smrti, než vyjde něco dalšího.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Kate Černobílá Kate Černobílá | Web | 4. prosince 2014 v 16:06 | Reagovat

Už se na ty nové povídky moc těším! A jsem zvědavá, jak skončí Sladké Sny! A hořím zvědavostí, jak bude vypadat váš nový design!

My teď taky máme úplně příšernou školu. Zatmívá se mi před očima, když si představím vzorečky do fyziky, které se dneska musím naučit a odporný protokol z laboratorek, který musím dokončit...

2 Orida Orida | Web | 5. prosince 2014 v 12:46 | Reagovat

Jéminé, to je hromada, čo toho máš v škole :-O To ti teda nezávidím, niet divu, že nestíhaš. Ale ako, aj tak mi trošku chýba ten stredoškolský systém, kedy sa ešte ako-tak dalo ukecať toho-ktorého učiteľa, aby dal písomku v iný deň. Ja teraz fungujem spôsobom, že sú proste vypísané termíny, na ktoré sa prihlásim a ak mi nevyhovujú mám smolu.

Tiež sa mi to ale rozbehne po Vianociach. Ach joooo.

Hlavne nenápadne odsunúť všetko na Efi, tak sa to robí! :D

Ja som teda našla len jeden iný blog s týmto designom. Ale aj tak sa mi náramne páči :D A modrá? Fajn, neviem sa dočkať! Modrá je dobrá!

Ale on taký sprievodca nie je na škodu.... len kedy sa na ten banner dá už aj kliknúť :D

Držte sa, veľa úspechov pri písomkách a teším sa na vaše nové dielka!

3 reveriedreams reveriedreams | E-mail | Web | 5. prosince 2014 v 16:37 | Reagovat

Brr. Škola je pro mě pomalu sprostým slovem. Vážně, nemohou psát nebo být zkoušeni jen ti, kteří chtějí, s tou podmínkou, že by každý musel mít třeba tři známky za čtvrtletí? prostě by se naučil na látku, která mu nedělá zase takové problémy...
Na povídky i na design je moc těším. Jen mi je líto, že končíš se V zajetí květů. Ale chápu, že když tě to nebaví, nemá to smysl. Šlo by to poznat.
Každopádně, přeji hodně štěstí s blogem!
P.S.: A pokud se Efi přemluvit nenechá, zahazuje svůj talent!

4 Hermi Hermi | Web | 6. prosince 2014 v 17:55 | Reagovat

[1]: Koukám, že toho taky máš hodně. Díky bohu, že my ve fyzice ještě nebereme nic nějak extra složitého. Fjů!
Jinak, fakt doufám, že se mi ty SS podaří co nejdřív dopsat, abych se mohla vrhnout na Déšť, protože je mi NAPROSTO jasné, že jakmile začnu psát něco dalšího, Déšť mě omrzí. A na dess se taky dost těším. Bohužel opravdu netuším, kdy bude..

[2]: No žejo?! Ale vysvětluj to těm učitelům! Jsem ráda, že jsi našla zatím jen jeden blog se stejným designem, protože Efi našla asi pět. XD Díky za komentář.

[3]: Jo! Lidi, nevíte, jak jsem šťastná, že mě konečně někdo chápe! :-D Jo, upřímně řečeno, já jsem taky dost zvědavá, jak to půjde. Taková menší blogová změna - design, povídky... No jo, už se nemůžu dočkat...!
P.S.: To ona dělá s oblibou! A taky má velmi malou sebedůvěru.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama